horoskop

Horoskopy na 7 dni

od 21 kwietnia 2014 do: 27 kwietnia 2014

Baran
Poniedziałek w pracy nie będzie wróżył zbyt wielu dobrych rzeczy, jednak wyjątkowe ułożenie Wenus zrobi miłą niespodziankę w piątek. Niedziela poprzez oddziaływanie Merkurego i Marsa to powrót szczególnych wspomnień z dawnych lat. Poczujesz w sobie ogromną witalność do aktywnego życia. Połowa najbliższego dnia przyniesie dużo ciekawych wydarzeń. Staraj się, nie wychylać w szkole, a wiele na tym zdobędziesz.

Byk
Ciała niebieskie wspierają Cię, jeżeli użyjesz ich cudowną moc i rzucisz się w wir wydarzeń wzmocniony nią będziesz w stanie zdobyć o wiele więcej. Bykl odznacza sie wewnętrzną siłą która po raz kolejny pozwoli mu odnaleźć się. Szanowny Byku pamiętajże Twój styl postrzegania świata jest wyjątkowy, nie odrzucaj go.

Bliźnięta
Podczas najbliższych wakacji, najlepiej zrelaksujesz się podczas aktywnego wypoczynku, więc, rezerwuj sobie termin migiem, aby mieć to z głowy. W zbliżającym się okresie nadejdzie do Bliźniąt świeża koncepcja, która wspomoże rozwikłać małe troski. Na rozstrzygnięcie pewnych pomysłów należy poczekać, na lepsze położenie Saturna i Jowisza.

Rak
Uważaj niekiedy pierwsze doznanie odnośnie obcej osoby może być nieprawdziwe, stąd utrzymaj uwagę. Na szczęście w nadchodzącym tygodniu moc planety Jowisz będzie mocno połączona z osobami urodzonymi pod znakiem Raka.

Lew
Nie zgódź, by Twoje dylematy stały się wątkiem debat w miejscu zatrudnienia - gdyż może to bardzo negatywnie wpłynąć na Twoją sytuację w korporacji. Ciała niebieskie są po Twojej stronie, jeżeli wykorzystasz ich pozytywną energię i popłyniesz wzmocniony nią będziesz w stanie osiągnąć o wiele więcej.

Panna
Sprzyjający układ Merkurego i Marsa spowoduje, że ludzie spod znaku Panny będą optymistycznie nastawieni co może korzystnie wpłynąć na ich pracę i życie rodzinne. Odnajdziesz w sobie wielką witalność do aktywnego bytowania. Połowa najbliższego dnia przyniesie niewiele interesujących wydarzeń. Staraj się, nie wychylać w pracy, a wiele na tym zyskasz.

Waga
Będzie to czas pełen ciężkich postanowień, dlatego należy z ogromną dbałością podchodzić do przedstawianych propozycji . Poprzedni miesiąc prawdopodobnie nie należał do pomyślnych. Niemniej jednak ten najbliższy będzie o wiele litościwy. Dlatego też nie siedź w miejscu, tylko żyj!.

Skorpion
Szczęśliwie w najbliższym tygodniu magia planety Jowisz będzie połączona z urodzonymi pod znakiem Skorpiona. Ludzie spod znaku Skorpiona powinni uzbroić się w wiele cierpliwości albowiem ta cecha pomoże im w urzeczywistnieniu planowanych zadań.

Strzelec
Odnajdziesz w sobie ogromną witalność do dynamicznego życia. Połowa zbliżającego się dnia przyniesie mało niezwykłych wydarzeń. Staraj się, nie wychylać w klasie, a bardzo wiele na tym zdobędziesz. Strzelec powinien spróbować wykorzystać to na swoją korzyść, dzięki czasowemu układowi konstelacji środku tygodnia uzyska szansę definitywnie zakończyć transakcje.

Koziorożec
To najlepszy tydzień do pozyskiwania ważnych danych. Zaczniesz zadawać zadręczające i zarazem ambitne pytania współpracownikom. Nie obawiaj się dopytywać pamiętając o przysłowiu: kto pyta nie błądzi. Mając na uwadze swój rozwój, zaplanuj zapisanie się na kursy zawodowe. Nowe umiejętności wpłyną na własną wartość. Osoby spod znaku Koziorożca będą w najbliższym czasie mocno roztargnione. Będzie to sprowokowane życiem codziennym. Ten humor ma szansę wydłużyć się przez parę następnych dni, dlatego lepiej się pilnować.

Wodnik
Poczujesz w sobie ogromną witalność do aktywnego spędzania czasu. Połowa zbliżającego się weekendu przyniesie wiele niezwykłych faktów. Staraj się, nie wyróżniać wśród współpracowników, a wiele na tym zyskasz. Nadciągający czas nie stanie się zbyt dobry dla budżetu Wodnika. Precyzyjnie kontroluj wydatki, polepszenie stanu konta będzie już wkrótce, niewykluczone, że będzie to podwyżka.

Ryby
Ryby może spróbować wykorzystać to na swoją korzyść, dzięki okresowemu układowi planet w połowie tygodnia uzyska szansę ostatecznie zakończyć trudną kwestię. Jeżeli doskwierały Ci jakiegoś rodzaju kłopoty natury psychicznej, na początku tygodnia winny skończyć się.